KONTAKTY

Sídlo firmy a fakturační adresa

Venison CZ s.r.o

Adresa: Míškovice 228, 76852

IČO: 27843335
DIČ: Ano plátce, CZ27843335

Otevírací doba:

PO-PÁ 7:00 – 15:30
SO-NE zavřeno

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sledujte nás na:​

Výkup, zpracování a prodej zvěřiny – maso dančí, jelení, srnčí, divočák, atd. Vyrábíme delikatesy ze zvěřiny – klobásy, sekané, paštiky, salámy, uzené maso a další speciality. Naše produkty můžete zakoupit v naší podnikové prodejně. Dodáváme i do restaurací a hotelů.

Zvěřina do vašeho podniku

Jste majitelem restaurace, či gastro zařízení? Máme ideální řešení pro vás

Zvěřinové hody nebo zařadit zvěřinu do stále nabídky? U nás není problém Vám maso zařídit.

Víme, že zvěřina vzrůstá na oblibě u návštěvníku restaurací jako například hovězí a to díky kvalitě a vysokým energetickým hodnotám obsaženým ve zvěřině.

zverina_do-restauraci-venisoncz
venison_zverina_jidlo-
Prodej_vykup_zveriny_venison_nakup_prodej_srnec_jelen_divocak_zlinsky_kraj_miskovic4-1

Delikatesy a tradice

Na Váš stůl

Zvěřina má v české kuchyni velkou tradici. V minulosti byla vyhledávanou pochoutkou a nesměla chybět na žádné slavnostně prostřené tabuli. Bohužel zde pro většinu z nás povědomí o zvěřině končí a jistě nebude málo těch, kteří v dnešní době pořádně neví, jak zvěřina chutná. Je to škoda, protože zvěřina je pro běžného konzumenta velmi atraktivní potravinou, která díky svým vynikajícím chuťovým vlastnostem znamená příjemné zpestření jídelníčku. Nejen chuť, ale i dietetické vlastnosti řadí zvěřinu mezi potraviny, které splňují i dnešní nároky na moderní a zdravou součást naší stravy.