EUR

Podmínky využití kupónu

Ahoj labužníku,

jsem kuchtík Bohuš a rád bych ti představil můj e-shop www.gastroobchudek.cz. Můžeš na něm nakupovat vybrané laskominy, gastronomické zajímavosti, vína, prosecco, pivní speciálny, kvalitní destiláty a rumy.

Pevně věřím, že si z naší nabídky vybereš i ty a budeš se rád vracet!!

Voucher ke kampani #chcikilo

Na našem Gastro Obchůdku najdeš nejrůznější dobroty jako italské potraviny, pesta, portugalské tuňáky, exotické pochoutky, jako třeba sušené mango nebo kokosové chipsy, marmelády, mošty, ale i kávu, čaje, vína, prosecca, pivní speciály, kvalitní destiláty a rumy. Nabízíme také alternativní jídla jako jedlý hmyz a sušené maso. Tohle a mnohem víc objevíš právě na našem e-shopu.

Jelikož ses zapojil do kampaně #chcikilo, tak pro tebe mám dárek k nákupu, a tím je kupon v hodnotě 100 Kč. Můžeš ho využít při nákupu v hodnotě nad 500 Kč. Obdržíš kupon ve tvaru chcikilo_(čtyřmístný číselný kód). Voucher ti bude zaslán dle tvé volby, buď do zprávy na Messengeru anebo na tvou e-mailovou adresu.

Nezapomeň sledovat náš Facebook a Instagram, ať ti neuteče nic podstatného, ani žádné akce a novinky z mé kuchyně. Když nám tam necháš svůj názor nebo hodnocení produktu, budu moc rád!!

Podmínky využití voucheru

Na voucheru, který jsi ode mě dostal, najdeš unikátní kód, který můžeš využít při nákupu.

Na našem Gastro Obchůdku najdeš nejrůznější dobroty jako italské potraviny, pesta, portugalské tuňáky, exotické pochoutky, jako třeba sušené mango nebo kokosové chipsy, marmelády, mošty, ale i kávu, čaje, vína, prosecca, pivní speciály, kvalitní destiláty a rumy. Nabízíme také alternativní jídla jako jedlý hmyz a sušené maso. Tohle a mnohem víc objevíš právě na našem e-shopu.

Nezapomeň sledovat náš Facebook a Instagram, ať ti neuteče nic podstatného, ani žádné akce a novinky z mé kuchyně. Když nám tam necháš svůj názor nebo hodnocení produktu, budu moc rád!!